Kategorie towarów
 
O nas
bp_logo
Biuro Plus, lider wśród dostawców biuroserwisowych w Polsce, to powstała w 1999 roku ogólnopolska Grupa Kapitałowa zajmująca się sprzedażą artykułów produktów niezbędnych w każdym biurze. Krośnieński oddział Biuro Plus funkcjonuje na rynku materiałów biurowych od 1988 roku. Naszym Klientom oferujemy nowoczesny i najwygodniejszy sposób dokonywania zakupów artykułów biurowych, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy nowoczesną Elektroniczną Platformę Internetową www.biuroplus-krosno.pl
Wysoką jakość świadczonych przez nas usług potwierdzają przyznane naszej firmie nagrody i certyfikaty oraz referencje klientów, którzy nam zaufali i cenią sobie współpracę z naszą firmą.
Adres oraz mapa dojazdu
Adres firmy
Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.
ul. Pużaka 51
38-400 Krosno

Mapa dojazdu
Dojazd do salonu sprzedaży i parkingu od ulicy Kletówki.


Wyświetl większą mapę
Aktualności
Nagrody i certyfikaty

Dział w budowie

Środowisko

Zdając sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie niesie dla środowiska wytwarzanie odpadów, w szczególności odpadów szkodliwych, podejmujemy wszystkie możliwe kroki, aby neutralizować oddziaływanie odpadów powstających w naszej firmie, przestrzegając tym samym normy ekologiczne obowiązujące w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Wszystkie odpady nadające się do recyklingu przekazujemy do dalszego przetworzenia, dotyczy to opakowań papierowych oraz foliowych. Innych zanieczyszczeń w tym zakresie działalność firmy nie powoduje.
W przypadku zanieczyszczeń gazowych produkowanych przez nasze środki transportu, wnosimy zgodnie z obowiązującymi przepisami opłaty środowiskowe.

Pomagamy również naszym Klientom rozwiązywać problem odpadów drukarskich w postaci zużytych tonerów i cartridge'y. Przekazanie ich do recyklingu wiąże się z wystawieniem dla Klienta stosownego dokumentu mówiącego o należytym wypełnieniu obowiązku w zakresie recyklingu tego typu materiałów.

Czy Twoja Firma legalnie rozwiązuje problem odpadów drukarskich?

Eko-plus to specjalny program odbierania zużytych materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek kierowany do Klientów Biuro Plus.

Więcej informacji: Skup zużytych materiałów eksploatacyjnych